Наші послуги

Газифікація – комплекс організаційних і технічних заходів, які здійснюються у зв’язку з підключенням об’єкта будівництва чи існуючого об’єкта Замовника до Єдиної
газотранспортної системи України.

Нестандартним вважається приєднання, якщо потужність об’єкта газоспоживання більше 16 м3 на годину та відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання більше 10 метрів у міській та 25 у сільській місцевості.

Стандартним вважається приєднання, якщо потужність об’єкта газоспоживання не перевищує 16 м3 на годину, а відстань до точки приєднання не більше 10 метрів у міській та 25 у сільській місцевості.

Гідравлічний розрахунок трубопроводів проводиться з метою визначення основних геометричних параметрів для пропуску визначеної витрати рідини і втрат напору.
В залежності від довжини трубопроводів і місцевих опорів розрізняють довгі й короткі, а також прості й складні трубопроводи.

Технічні умови – документ, що визначає комплекс умов і вимог до інженерного забезпечення приєднання об’єкта системи газоспоживання або газопостачання та його підключення до газотранспортної системи і містить вихідні дані для проектування.

• Зміни місця розташування газового лічильника;
• Зміни місця розташування опалювального обладнання (газового котла, газового конвектора);
• Зміна опалювального газового котла/ газового конвектора на котел/конвектор більшої потужності, ніж той, який передбачено попереднім робочим проектом;
• Заміна опалювального газового котла на котел іншого типу;
• Заміна водогрійної газової колонки на газовий котел двухконтурного типу;
• Перенос мереж газопостачання внутрішніх та/або зовнішніх;
• Встановлення додаткового газового обладнання (додатковий прилад що споживає газ) , які не передбачені робочим проектом.

Адреса

Ми чекаємо на вас

м. Київ, вул. Євгена Коновальця, буд. 36-Б, літ. А2

Телефон

Телефон гарячої лінії

+38 (098) 035 14 28

Пошта

Відправте нам е-листа

info@triogasbudproject.com.ua

Ми в соціальних мережах